© Hetedhétország - Minden jog fenntartva!
Impresszum - Kapcsolat - Partnerek - Médiaajánlat - RSS - Adatvédelem
Kötelező a téligumi Ausztriában!
2013. november 1.
Magas büntetésre számíthat az aki nyári gumikkal közlekedik jeges, vagy hóval borított útburkolaton, mivel november 1-től lép életbe és április 15-ig tart a személygépkocsikra vonatkozó téli abroncs kötelezettség.
Magas büntetésre - akár 5.000 euróra - számíthat az aki nyári gumikkal közlekedik jeges, vagy hóval borított útburkolaton, mivel november 1-től lép életbe és április 15-ig tart a személygépkocsikra vonatkozó téli abroncs kötelezettség. A rendelet a személyautókra illetve a 3,5 tonnánál kisebb tehergépkocsikra vonatkozik.
Ettől az évtől kezdve a moped-autókra is vonatkozik a téli abroncs kötelezettség. 3,5 tonna feletti teherjárművekre és buszokra március 15-ig akkor is vonatkozik mától a kötelezettség, ha nem borítja hó vagy jég az úttestet.
Népszerű
- Gyönyörű gyerekbarát strandok Olaszországban - megmutatjuk a 15 legjobbat
- Bécsben alpesi forrásvízzel harcolnak a tomboló hőség ellen
- Lángolnak a hegyek
- A nyári napforduló éjjelén legendás hegyi tüzek világítják meg Zugspitzét
- Nem lehet büntetlenül strandpapucsban mászkálni a Cinque Terre gyönyörű városkáiban
- Szent Iván-éj – A lángoló folyó
- Ezek az európai strandok a legjobb menedékek a nyári hőség elől
- Ha e-autóval nyaralna, ezen az 5 úticélon nem lesz gondja
- Graz adventi vásárai
- Már 200 éves a „Csendes éj! Szentséges éj!”


